Když odejde táta, je to smutné. Když odejde maminka, odejde všechno.

10.08.2016

Zpěvačka Lucie Bílá: „Když odejde táta, je to smutné. Když ale odejde maminka, odejde všechno.“

Říká se, že život je to nejcennější, co máme. Proti tomuto tvrzení asi nikdo z nás nebude protestovat. Ale jak cenu života vlastně definovat? Proč ji vůbec určovat? Lze ji vyčíslit? Jak to vidí právo? Co na to víra? Jak se mění v průběhu života? To jsou otázky, na které se odpověď hledá jen velice těžko.

Cílem projektu NN Životní pojišťovny Cena života bylo tyto odpovědi nalézt. Jednou z devíti osobností, které se nad otázkou ceny života zamýšleli, byla i zpěvačka Lucie Bílá.

Držitelka 18 zlatých slavíků letos oslavila 50. narozeniny, a stejně jako mnoho ostatních, ani ona se u této příležitosti nevyhnula životnímu bilancování. „Jsem šťastná. I když mi mnoho lidí říká, že nemám štěstí v osobním životě, já si to nemyslím. Mám úžasného syna, skvělý vztah s bráchou, a jestli moje milostné vztahy skončily tak, jak skončily, tak to tak prostě mělo být,“ svěřila se v emotivním rozhovoru, ve kterém nebyla řeč jen o vztazích, ale také o jejích životních prioritách, o vnímání sebe sama, ale i o tom, jak prožívala ztrátu své maminky.

Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu.

 

Přihlásit se k odběru novinek

Nejnovější články

Mohlo by vás zajímat

Jsme tu pro vás!

Uvažujete jak sebe, nebo svou rodinu zabezpečit pro případ nepříznivých situací?
Neváhejte nás kontaktovat!
Rádi vám se vším poradíme a
zodpovíme vaše dotazy.