Když odejde táta, je to smutné. Když odejde maminka, odejde všechno.

10.08.2016

Zpěvačka Lucie Bílá: „Když odejde táta, je to smutné. Když ale odejde maminka, odejde všechno.“

Říká se, že život je to nejcennější, co máme. Proti tomuto tvrzení asi nikdo z nás nebude protestovat. Ale jak cenu života vlastně definovat? Proč ji vůbec určovat? Lze ji vyčíslit? Jak to vidí právo? Co na to víra? Jak se mění v průběhu života? To jsou otázky, na které se odpověď hledá jen velice těžko.

Cílem projektu NN Životní pojišťovny Cena života bylo tyto odpovědi nalézt. Jednou z devíti osobností, které se nad otázkou ceny života zamýšleli, byla i zpěvačka Lucie Bílá.

Držitelka 18 zlatých slavíků letos oslavila 50. narozeniny, a stejně jako mnoho ostatních, ani ona se u této příležitosti nevyhnula životnímu bilancování. „Jsem šťastná. I když mi mnoho lidí říká, že nemám štěstí v osobním životě, já si to nemyslím. Mám úžasného syna, skvělý vztah s bráchou, a jestli moje milostné vztahy skončily tak, jak skončily, tak to tak prostě mělo být,“ svěřila se v emotivním rozhovoru, ve kterém nebyla řeč jen o vztazích, ale také o jejích životních prioritách, o vnímání sebe sama, ale i o tom, jak prožívala ztrátu své maminky.

Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu.

 

Přihlásit se k odběru novinek

Nejnovější články

Mohlo by vás zajímat

Otestujte si svoji kondici

Odpovězte na pár jednoduchých otázek a hned zjistíte, jak jste na tom s kondicí.

Spustit test kondice

Jsme tu pro vás!

Uvažujete jak sebe, nebo svou rodinu zabezpečit pro případ nepříznivých situací?
Neváhejte nás kontaktovat!
Rádi vám se vším poradíme a
zodpovíme vaše dotazy.