Otestujte si svoji
kondici

Odpovězte na pár jednoduchých otázek a okamžitě zjistěte, jak jste na tom s kondicí.

Změna kdykoliv a zdarma

Pojištěná rizika i částky můžete v průběhu pojištění libovolně měnit, samozřejmě zdarma. Takže když vás přestanou bavit hory, budeme vás jistit při potápění.

Stačí jedna smlouva

S jednou pojistnou smlouvou jistíte celou svoji rodinu:
2 dospělé a až 10 dětí. Už žádné zbytečné papírování a raději dělejte, co vás baví.

Na věku nezáleží

Pojištění lze sjednat od narození až do 70 let, nemusíte s ním proto váhat ani ve středním či vyšším věku. I tehdy pojištění padne jako dobře sedící pohory.

Jistíme životní úroveň

Pro zajištění vás i vaší rodiny od nás dostanete pevné a spolehlivé lano pro zvládnutí všech úskalí. Pojistné krytí může dosáhnout částky až 7,5 milionu korun. Vaší životní úrovni tak pád nehrozí.

Chcete jistit jen
na kratší túře?

Smlouvu u nás můžete uzavřít už na dobu 5 let. Nemusíte se tak bát celoživotního závazku.

Dopravní nehody

Autonehody jsou všudypřítomná hrozba, které čelíte dnes a denně. Ani nemusíte jezdit autem příliš často, stačí se jednou za čas vydat třeba na výlet do hor. Naštěstí i tohle riziko si můžete pojistit. Garantujeme vám půl milionu navíc v případě smrti úrazem při dopravní nehodě.

Životní pojištění

Životní pojištění

Víte, že majetek má pojištěno 70 % Čechů, zatímco život jen 28 %? Myslete včas na zajištění toho, na čem vám záleží. Abyste se nikdy nemuseli bát o životní úroveň sebe ani své rodiny. Ať už se vydáte kamkoliv.

Životní pojištění

Pro všechny, kteří chtějí chránit svoji rodinu a sebe

Příběh paní Evy

Je mi 40 let, mám dvě děti a jednoho neposedného manžela. Můj muž pracuje jako vedoucí prodejny a každou volnou chvíli tráví s dětmi v přírodě a na kole. Protože jsem trnula hrůzou pokaždé, když někam vyjeli, zřídila jsem celé rodině rizikové životní pojištění od NN.

Téměř před rokem se ta moje parta rošťáků vydala na výlet do Krkonoš.

Můj muž se pěkně předvedl, protože se rozhodl vyšplhat na skálu, kterou cestou potkali. Bez jištění. Měsíc ležel doma s nechodící sádrou. Teď už se tomu můžeme naštěstí smát, protože díky pojištění rodina nepřišla o příjem a nezasáhly nás ani vysoké léčebné výdaje. Zase se jednou potvrdilo, jak je důležité mít jištění. Na skále, ale hlavně v životě.

Proč životní pojištění?

Život nám chystá různá překvapení a není radno se vždy spoléhat na štěstí. Navíc v každé fázi životní cesty číhají jiná rizika. Proto je dobré si vybrat takové životní pojištění, které si můžete flexibilně změnit, kdykoliv se změní váš životní styl či zájmy. Abyste vždy měli spolehlivé jištění pro sebe i svoji rodinu.

Rádi vám vše vysvětlíme

Domluvte si osobní schůzku a náš poradce vám pomůže nastavit to nejlepší jištění právě pro vás. Hodina času za jistotu pro celou vaši rodinu přece stojí.

Sjednat schůzku