Vítejte v NN

Je nám jasné, že většina lidí bere peníze jen jako prostředek sloužící svému účelu. Život je přece o žití! Proto se vás snažíme podporovat v dosahování cílů a překonávání překážek, které se před vámi mohou objevit.

Prostřednictvím penzijních produktů, pojištění a služeb v oblasti řízení investic se snažíme pozitivně ovlivňovat životy všech svých zákazníků, tedy i ten váš.

NN je společnost s bohatou historií a jasnou vizí do budoucna, jejímž středobodem nejsou pojistné smlouvy, ale lidé. Naši zákazníci se všemi svými potřebami, plány a ambicemi. Se všemi svými radostmi i starostmi. Lidé, kteří hledají srozumitelné produkty a bezvadnou péči.

A právě to NN nabízí. Je tomu tak od okamžiku, kdy v roce 1845 spatřila světlo světa společnost, na jejíž historii navazujeme. A bude tomu tak i v budoucnosti.

Záleží nám na tom,
co je pro vás důležité.

Lard Friese,
generální ředitel
NN Group

Kdo jsme

NN je společnost zabývající se především pojišťovnictvím a správou investic. Své služby nabízí ve více než 18 zemích, významně zastoupena je zejména v Evropě a Japonsku.

Pojišťovací část NN
 

působí na vyspělých trzích západní Evropy a Japonska, ale i na růstových trzích ve střední a východní Evropě a Turecku.

Nationale‑Nederlanden Bank
 

nabízí škálu bankovních produktů zákazníkům v Nizozemsku. Společnost ING Re využíváme jako svou interní zajišťovnu.

NN Investment Partners – správa a řízení investic

poskytuje své produkty a služby po celém světě, a to prostřednictvím zastoupení v různých zemích Evropy, Spojených států, Středního východu a Asie; společnost NN Investment Partners sídlí v Nizozemsku.

Mapa států, ve kterých působí NN pojišťovna