Prevence a zdraví

Nemocnou duši je třeba léčit včas!

Kolikrát jste si už řekli, že máte "depku"? Co to vlastně znamená, když se ze života vytrácí radost a člověka svírá smutek?
 

Vyrazte za barevným podzimem do přírody!

Začátek podzimu je tím nejvíce fotogenickým obdobím v roce, venku už navíc nepanuje nesnesitelné horko, ale slunce má stále příjemně hřejivou sílu. Následující dny tedy přímo vybízejí k vycházce do přírody. Kam vyrazit?
 

Dobrá fyzička? Bez pestré stravy to nejde!

Chcete si zaběhat a nevíte, které potraviny udělají vašemu tělu dobře? Jak si sestavit jídelníček, aby vás už po prvním kilometru nezačalo něco bolet, nebo vás nepřekvapily křeče? Zeptali jsme se ultramaratonce Miloše Škorpila, který má v nohách už tisíce kilometrů.
 

Naučte se soustředit!

Určitě to znáte – potřebujete v práci vyplnit urgentní lejstra, naučit se na zkoušku nebo zkrátka udělat něco hodně důležitého. Ale místo toho se přistihnete, že přemýšlíte nad něčím úplně jiným…
 

Musíte vyběhnout, abyste pochopili tu radost!

Přemýšlíte, jakému sportu se věnovat tak, abyste si vyčistili hlavu a zároveň vás to bavilo? Zkuste běh. Podle ultramaratonce, propagátora a trenéra běhání Miloše Škorpila je tou nejlepší relaxací.
 

Učení nesmí být pro dítě trápením!

Je vaše dítě ve škole pomalejší? Špatně se soustředí a někdy ani neví, jakou látku posledně probírali? Může mít jednu ze specifických poruch učení (SPU).
 

Na cesty za exotikou přibalte selský rozum!

Dovolenou v zahraničí mohou pokazit nečekané zdravotní problémy. Jak jim předcházet a co dělat, když se dostanete do nesnází?
 

K vysněnému letnímu bronzu zdravě a bez následků!

Slunce pomáhá naší psychice. Je zdrojem radosti a energie.
 

Při malování turistických značek si vyčistíte hlavu od starostí

Česká krajina má jednu z nejhustších a nejdokonalejších sítí turistického značení.
 

6 tipů, jak vyzrát na horko v kanceláři

Tropické teploty atakují teploměr a vy se musíte potit v kanceláři bez klimatizace?
 

Přihlásit se k odběru novinek

Nejnovější články

Mohlo by vás zajímat