Životní styl

Evropou křížem krážem po setmění

Možná vám přijde, že vysedávání v baru je to poslední, co má při poznávání cizích zemí smysl. Barová kultura je ale taky kultura. A dost o svém národu napoví. Navíc každý další drink vlastně jen prohlubuje její poznávání. My vám přinášíme tři tipy na ne úplně tradiční evropské bary.
 

Šelmy běhají v noci

„Neběhej po nocích…,“ říkávali rodiče. Ale že to může být i tělu prospěšné, to nám zatajili. Ostatně jako leccos z příjemností dospělého života.
 

Jak minimalizovat následky přejídání

Chcete dokonalé tělo, protože víte, že to znamená i spokojenou mysl. Jak toho dosáhnout chytře? Vybíráme z lifestylové bible Čtyřhodinové tělo Timothyho Ferrisse, kterou sice fanoušci kanonizovali už před lety, ale pořád se vyplatí se k ní vracet.
 

Biflování je přežitek, děti potřebují akci... a jógu

Před třemi roky začala Tereza Sitárová s kamarádkami nabízet kurzy jógy pro školní i školkové děti. Přidala k tomu výuku angličtiny, a projekt Little Bubbles byl na světě. Není ale jóga jenom módní vlna? A proč při cvičení opakovat anglická slovíčka? Tereza tvrdí, že jóga není jen cvičení těla a angličtina při ní dětem leze do hlavy sama.
 

5 tipů, jak pečovat o svůj mozek

Lidský mozek je obdivuhodný. Během dne vyprodukuje až 70 tisíc myšlenek, a přesto je nejméně probádaným orgánem lidského těla. Vše, co děláme, má svůj počátek právě tam. Zaslouží si tedy, abychom ho rozmazlovali a dopřávali mu jen to nejlepší. Jak na to?
 

5 tipů jak udržet pracovní a osobní život v rovnováze

Práce je pro mnohé z nás životním stylem. Jsme neustále na telefonu. Při obědě čteme pracovní e-maily, u večere prožíváme dozvuky pracovního dne a před spaním už zase přemýšlíme nad tím, jak zvládnout další hektický den.
 

A žili šťastně až do smrti…

Scénář spousty pohádek je dost podobný. Princ zachrání princeznu, ožení se s ní a… Žijí šťastně až do smrti.
 

Dobrodružství na horách. Kam a za čím vyrazit?

Zima na horách je kouzelná, navíc na těch českých každoročně přibývá spousta nových atrakcí a vylepšení.
 

Blog Šárky Sudové: Šťastné a veselé!

Miluju Vánoce. Všechna ta cinkrlata, svíčky, ozdoby, trhy plné dobrot, kýčů a bačkor a dokonce i ten chaos a stres, kterých je všude plno. Vánoce jsou tradice a ty se u nás doma vždycky držely. A hodlám v tom pokračovat i po definitivním opuštění rodného hnízda.
 

Jiný kraj, jiný mrav. Jak se slaví Vánoce ve světě?

Vánoční čas je obdobím klidu, pokoje, rodiny a lásky. I když se původně jednalo o křesťanské svátky, dnes už je lidé slaví bez ohledu na své náboženské přesvědčení.
 

Přihlásit se k odběru novinek

Nejnovější články

Mohlo by vás zajímat