Přeskočit na: Obsah

Formuláře

Penzijní připojištění

Zde najdete formuláře pro změny smluv začínajících čísly „00“. 
Pokud Vaše smlouva začíná čísly „02“, klikněte prosím zde.

Změnové formuláře

Změna smlouvy

<h3>Provedení změny online na klientském portálu Moje NN</h3> <p>Změňte své kontaktní údaje, výši příspěvku či frekvenci placení bez čekání na <a href="https://www.mojenn.cz" target="_blank">https://www.mojenn.cz</a>. Pokud ještě nejste zaregistrováni v našem klientském portálu, zaregistrujte se na <a href="https://www.mojenn.cz" target="_blank">https://www.mojenn.cz</a>.</p> <h3>Odeslání žádosti poštou</h3> <p>Dáváte-li přednost odeslání žádosti poštou, můžete formulář níže vyplnit elektronicky přímo v počítači, vytisknout jej, podepsat a odeslat na adresu: NN Penzijní společnost, a.s., Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 - Smíchov.</p>

Přerušení (zakonzervování)

Výplatní a výpovědní formuláře

Žádost o zrušení výpovědi

Pokud jste podali NN Penzijní společnosti, a.s., výpověď své smlouvy, následně jste si to rozmysleli a chcete pokračovat ve spoření u nás, zašlete tento formulář vyplněný do sídla NN Penzijní společnosti, a.s.

Výpověď a žádost o převod prostředků do penzijní společnosti

Pokud jste účastníkem penzijního připojištění u jiné penzijní společnosti a přejete si vámi naspořené prostředky převést do NN Penzijní společnosti, a.s., stačí vyplnit tento formulář a o převod Vaší smlouvy k nám se už postaráme my.

Žádost o výplatu dávky z penzijního připojištění
Kontrola účastníka

Pokud hodnota Vámi zaslaných účastnických příspěvků přesáhne 1 000 eur za kalendářní rok nebo 2 500 EUR jako jednorázový vklad, budete vyzváni k doložení informací o zdroji svých příjmů. Za tím účelem použijte tento formulář.

Doplnění identifikace

Pro vyplacení naspořených prostředků je nutné, aby byl účastník nejprve “identifikován”. Svou identifikaci prosím doložte prostřednictvím tohoto formuláře.

Výplata dávky z penzijního připojištění oprávněné osobě nebo dědici (po úmrtí klienta)

Tento formulář je určen pro případ úmrtí účastníka doplňkového penzijního spoření, kdy určené osoby nebo dědicové žádají o výplatu prostředků ze smlouvy zemřelého klienta.

Výplata doživotní penze dle penzijního plánu č. 4

Pokud jste dosáhli nároku na výplatu dávky ze smlouvy o penzijním připojištění, dosud jste spořili dle penzijního plánu č.4 a máte zájem o výplatu doživotní penze, vyplňte prosím tento formulář.

Výplata doživotní penze dle penzijního plánu č. 3

Pokud jste dosáhli nároku na výplatu dávky ze smlouvy o penzijním připojištění, dosud jste spořili dle penzijního plánu č.3 a máte zájem o výplatu doživotní penze, vyplňte prosím tento formulář.

Klientský portál Moje NN

Chci mít přehled a kontrolu.

Přihlásit se

Více informací

Rádi vám poradíme
a zodpovíme vaše dotazy.


Formuláře FATCA

Co jsou to formuláře W-8 a W-9 a kde jsou k dispozici?

V případě, že budete penzijní společností požádáni o vyplnění a doručení amerického daňového formuláře W-8 nebo W-9, aktuální verze naleznete na  internetových stránkách amerického centrálního daňového úřadu www.irs.gov

Český překlad formulářů je k dispozici zde a slouží pouze jako pomůcka pro vyplnění formulářů v anglickém jazyce.