Přeskočit na: Obsah

Aktuality

NN Vás informuje o všech novinkách naší společnosti.

Už 30 let spolu. Děkujeme!

09.06.2022

Právě tehdy jsme pod názvem Nationale-Nederlanden vstoupili na český trh jako první zahraniční pojišťovna. Vybaveni zkušenostmi sahajícími až do roku 1845 a zároveň ambicí stát se i pro vás spolehlivým partnerem v oblasti finančního zajištění, přišli jsme postupně s nabídkou životního pojištění, spoření na penzi a investic. Myslíme na váš zajištěný důchod, na studia vašich dětí nebo na to, abyste měli z čeho žít v případě nemoci. Myslíme na vás už 30 let, protože naše budoucnost je spojena s tou vaší.

Zjistit více

Informace pro naše klienty, kteří mají účet vedený ve Sberbank

08.03.2022

Poradíme vám, jak postupovat, pokud od nás očekáváte výplatu pojistky nebo penzijního spoření, anebo naopak máte ze svého účtu ve Sberbank nastaveny platby do NN.

Zjistit více

Daňová potvrzení za rok 2021

04.01.2022

Chtěli byste si z daňového základu odečíst příspěvky zaplacené na životním pojištění a penzijním připojištění nebo doplňkovém penzijním spoření? Není problém! NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost rozesílá potvrzení o zaplaceném pojistném za rok 2021 ke všem smlouvám, na které se daňové úlevy vztahují.

Zjistit více

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost jsou tu pro vás

19.02.2021

Pojišťovna a penzijní společnost NN mají na českém trhu více než 25letou historii a můžete s námi počítat i do budoucna. Pokud vás v posledních dnech v médiích náhodou zaskočila zpráva o ukončení služeb osobního bankovnictví ING Bank v České republice, rádi bychom vás ujistili, že NN s touto značkou není spojena a funguje samostatně.

Zjistit více

Tiskové centrum