Přeskočit na: Obsah

Tiskové zprávy

Pravidelné tiskové zprávy o hospodářských výsledcích a o všech podstatných událostech uvnitř společnosti.

Michal Korejs ředitelem produktu a underwritingu NN Životní pojišťovny a členem představenstva NN Penzijní společnosti

26.03.2024

Michal Korejs bude jmenován členem představenstva NN Penzijní společnosti a ředitelem produktu a underwritingu NN Životní pojišťovny s účinností od 1. dubna 2024, po schválení Českou národní bankou. V rámci nové pozice bude zodpovědný za řízení produktové nabídky a péči o stávající i nové klienty NN v České republice.

Zjistit více

NN Group vykázala za 2023 solidní obchodní a finanční výsledky

06.03.2024

Shrnutí hlavních bodů z výsledků NN Group za rok 2023.

Zjistit více

Nesoběstačnost už nemusí být strašákem. NN jako první na trhu nabízí pojištění dlouhodobé péče s podporou státu

07.02.2024

Podle průzkumu České asociace pojišťoven označuje 71 % Čechů za svůj největší strach nesoběstačnost. Není se čemu divit. Na péči druhých se do svých 85 let stane závislý každý třetí z nás. A jen částečně se můžeme v takové situaci spoléhat na pomoc od státu v podobě příspěvků na péči. NN Životní pojišťovna proto přišla jako první s pojištěním dlouhodobé péče, které zajistí důstojné stáří bez hrozby finančních problémů nebo závislosti na blízkých. Nově lze díky němu navíc i ušetřit na daních.

Zjistit více

Češi a dlouhověkost: Jsme připraveni dožít se 93 let?

05.12.2023

Průměrný Čech by si přál žít do 93 let. Ukázal to průzkum NN pojišťovny a penzijní společnosti, který zahrnoval téměř 12 tisíc respondentů z 11 zemí světa ve věku od 18 do 79 let a přinesl zajímavé poznatky týkající se dlouhověkosti. Na stáří se nejvíc těší Řekové, kteří chtějí být na světě ještě 5 let po stovce. Na opačné straně žebříčku jsou Japonci, těm by stačilo 83 let. Víme ale, co tak vysoký věk obnáší? A jaké jsou hlavní pilíře připravenosti na dlouhý život?

Zjistit více

Tiskové centrum